به عنوان اولین شرکت تولید کننده تلفن همراه ایرانی از سال ۱۳۸۶ کار خود را به صورت رسمی در شهر خرمشهر و در منطقه آزاد اروند با تولید گوشی های ساده و کلاسیک آغاز کرد و با استقبال چشمگیر هموطنان عزیز روبرو شد و با انگیزه و امید بیشتر با هدف بومی کردن صنعت ساخت تلفن همراه در کشور با یاری جوانان مستعد و نخبه ایرانی دست به گسترش فعالیت های خود در این زمینه زد و در سال 90 در کوششی برای همگام شدن با برترین های این تکنولوژی شروع به تولید اولین تلفن های هوشمند ایرانی با سیستم عامل اندروید کرد که در سایه اعتماد و حمایت مردم شاهد موفقیت بی سابقه این گوشی ها در بازار بود.

در همین راستا تولید مدل های متنوع گوشی هوشمند (اسمارت فون) با امکانات و قیمتهای مختلف و  جهت رفع نیاز اقشار مختلف جامعه در دستور کار قرار گرفت.یکی از عوامل مهم موفقیت جی ال ایکس قیمت های بسیار مناسب محصولات در مقایسه با سایر برند ها است. همواره پایین نگه داشتن قیمت محصولات و در عین حال، حفظ کیفیت از اساسی ترین دغدغه های مدیران این شرکت بوده است.دیگر عامل مهم موفقیت این گوشی ها خدمات پس از فروش گسترده و پاسخگو در سراسر کشور می باشد که از اساسی ترین عوامل اعتماد مردم به حساب می آید.در سال 91 نیز جی ال ایکس با تولید تبلت، خود را در این عرصه نیز مطرح کرد و تبلت واقعا ایرانی جت را تولید کرد که از امکانات کامل و قیمت مناسب برخوردار بود.هم اکنون جی ال ایکس به عنوان یک برند ایرانی یکی از موفق ترین برندهای بازار فشرده موبایل است که حضور غول های بزرگ جهانی را در برابر خود میبیند.
در زمینه های بین المللی نیز فعالیت های کلانی صورت گرفته است که بزودی شاهد نتایج آن خواهیم بود. امیدواریم با حمایت شما بتوانیم در صحنه جهانی نیز حضوری موفق داشته باشیم و موجب اعتلای نام ایران و ایرانی باشیم